O nás
 
Úvod
O nás
Nabídka
Reference
Fotogalerie
Kontakt
Odkazy
 

Firma byla založena již v r.1990, kdy jsem ve firmě pracoval sám. Hned následující rok jsem již začal spolupracovat s několika jinými podnikateli.

Od r. 1993 firma začíná zaměstnávat 3 – 5 lidí a několik brigádníků. Tento stav trvá do dnešních dnů.
Od r. 1996 začala firma využívat nově vybudovanou lakovnu a ruční dílnu. Tato budova se nachází v Petrovicích v místě bydliště.

Již více než 15 let spolupracujeme s několika firmami v okolí, kdy se podílíme na povrchových úpravách různých jednoúčelových strojů. Tato zařízení jsou exportována do celé Evropy, Japonska i Číny. Několik let jsme spolupracovali také na povrchových úpravách hudebních nástrojů např. harmonií, flašinetů, ale hlavně klavírů a pianin po generálních opravách.
Nesmím také zapomenout na mnohaletou spolupráci s několika truhlářskými firmami, pro které povrchově upravujeme jak okna, dveře, obklady, ale také nábytek z masivu.
V dnešní době se opět více zaměřujeme na povrchové úpravy interiéru i exteriéru budov. Jedná se hlavně o malby klasické prováděné ve školách, kulturních zařízeních, restauracích, kancelářích, bankách, ale také v bytech a rodinných domcích.
Hlavně u těchto posledně zmiňovaných zákazníků se aplikují různé dekorační techniky od rozličných evropských výrobců. Provádíme povrchové úpravy parket, betonových podlah, zámečnických prvků na budově, funkčních soklů, ale také ozdobných plastik a dekoračních omítek.
Nátěry fasád provádíme pomocí předem prověřených materiálů a vhodně zvolených způsobů nanášení. V tomto případě můžeme zákazníkovi nabídnout opravdu širokou škálu odstínů a vzorků. Zabýváme se mimo jiné nátěry střech a klempířských prvků, kde máme k dispozici vysokotlakou stříkací techniku, kdy můžeme provádět opravdu velké zakázky.
Další naší disciplínou jsou nástřiky motocyklů jak novějšího data výroby, tak motocyklů již dříve vyrobených – veteránů. Tato činnost je pro nás opravdu zajímavá, když vidíte, jak ze starého zašlého motocyklu vznikne výstavní kus.
Již od r. 1990 se firma zabývá a provádí fládrování jak stěn, hudebních nástrojů, tak hlavně starého nábytku a dveří včetně vyčištění či montáže kování nebo skleněných výplní. V dnešní době tuto techniku začíná vyhledávat stále větší množství zákazníků.

® TS Design 2007